Hakkımızda

Neo
Group Of Companies

NeoGroup, kendine özgü vizyonu ve misyonuyla, farklı sektörlere yön veren 11 markayı bünyesinde barındıran bir şirketler grubudur. 100 kişilik bir çalışma ekibiyle birlikte, yaratıcı ve dinamik bir atmosferde çalışarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Kendi bünyemizde kurduğumuz markalarla, müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunarak onların hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.

NeoGroup olarak, her bir markamızda farklı bir vizyon ve hedef belirleyerek, yaratıcılığımızı ve yenilikçi yaklaşımımızı her zaman ön plana çıkarıyoruz. Böylece sektörlerimizde lider konuma gelerek, müşterilerimize daha da iyi hizmet verebilmek için sürekli gelişiyoruz.

Bizler NeoGroup ailesi olarak, çalışanlarımızın mutluluğunu ve işlerine olan bağlılıklarını önemsiyoruz. Bu nedenle, yaratıcı ve verimli bir çalışma ortamı yaratmaya özen gösteriyoruz. Bu da müşterilerimize daha kaliteli ve yenilikçi ürünler sunabilmemize yardımcı oluyor.

NeoGroup olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, yenilikçi çözümler üretmek sektörümüzde fark yaratmak için her zaman çalışıyoruz.